PRACA dla asystentki dyrektora w SCHÜRHOLZ POLSKA

czwartek, 05 lipiec 2018 20:33
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Firma Schürholz Polska w Komornikach niedaleko Środy Śląskiej zajmująca się produkcją komponentów metalowych do branży motoryzacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko: Asystentka Dyrektora

 Obowiązki:
• wsparcie pracy sekretariatu pod kierunkiem dyrektora biura.
• opiekę nad obiegiem dokumentów w firmie
• kontakt z klientami, kontrahentami i instytucjami zewnętrznymi
• dbałość o wyposażenie biura
• bieżące wsparcie i współpraca z wszystkimi działami w firmie (zwłaszcza kadry , księgowość) Profil Kandydata:
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ;
• obsługa urządzeń biurowych
• mile widziana znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego;
• wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne;

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność Oferujemy:
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• proces wdrożenia i możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• pracę w stabilnej firmie , bez korporacyjnej atmosfery
• stałe godziny pracy , od poniedziałku do piątku od 8 do 16

Aplikacje prosimy składać na adres

z zamieszczeniem klauzuli:
Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

--- OGŁOSZENIE PŁATNE ---{jcomments off}

Ostatnio zmieniany wtorek, 17 lipiec 2018 12:17