Oferta pracy dla operatora maszyn (K/M)

piątek, 15 czerwiec 2018 16:21
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Firma Eldisy Polska Sp z o.o., produkująca uszczelki gumowe dla branży motoryzacyjnej, budowlanej i agd, poszukuje kandydatów/-tek na stanowisko: OPERATOR MASZYN (K/M)

Miejsce pracy: Środa Śląska (Komorniki)
Region: dolnośląskie

  Zadania na stanowisku:

- obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej, zgodnie z instrukcją pracy i rysunkiem technicznym,

- dbałość o zachowanie norm ilościowych i jakościowych,

- wypełnianie dokumentacji procesowej i raportowanie produkcji.

  Jesteś osobą, której szukamy, jeśli:

- masz doświadczenie jako pracownik produkcji,

- lubisz pracę w zespole i szukasz stabilnej pracy,

- wyrażasz gotowość do pracy w systemie 3 -zmianowym.

  Naszym pracownikom oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (umowa bezpośrednio z firmą Eldisy),

- pakiet świadczeń socjalnych,

- przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:

zawierającą poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Eldisy Polska Sp. z o.o.(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) oraz wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Eldisy Polska Sp. z o.o.”

 --- OGŁOSZENIE PŁATNE ---

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 03:06