Nabór na bezpłatne kursy języka niemieckiego w Malczycach

środa, 18 lipiec 2018 10:49
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W ramach projektu " Szkolenia językowe i ICT dla mieszkańców Obszaru Interwencji Równiny Wrocławskiej"

 

Mieszkańcy m.in. Malczyc i okolic, mają okazję podnieść swoje kompetencje w zakresie znajomości języka niemieckiego.

Umiejętność biegłego władania językiem obcym i znajomość obsługi komputerów jest dziś na wagę złota. Choć nauka wymaga czasu i wysiłku to jednak warto nieco się potrudzić, bo korzyści, które wynikają ze znajomości języków obcych i sprawnego poruszania się w środowisku ICT jest bardzo wiele.

Sprawne formułowanie myśli i artykułowanie ich w obcym języku daje ogromną szansę na poznanie wielu ciekawych ludzi, nawiązanie przyjaźni czy kontaktów biznesowych. Nauka poprawia zdolność koncentracji, ćwiczy pamięć, zwiększa poziom naszego obycia, pozwala spojrzeć na świat z punktu widzenia innej kultury, dodaje pewności siebie, tak bardzo potrzebnej w codziennym życiu. Osoby znające min. jeden język obcy maja większe możliwości przy szukaniu zatrudnienia oraz mocniejszą pozycję na rynku pracy.

Równie istotna jest znajomość obsługi komputera, umiejętność przydatna zarówno w codziennej pracy, jak i w czasie wolnym. Posiadając podstawowe umiejętność obsługi komputera i Internetu możemy poszukiwać praktycznych informacji, czytać najnowsze wiadomości, poznawać nowych ludzi na portalach społecznościowych czy dokonywać zakupów i innych transakcji online. Dużym atutem jest znajomość edytorów tekstu czy arkuszy kalkulacyjnych...

Od kwietnia 2018 r. w ramach projektu "Szkolenia językowe i ICT dla mieszkańców Obszaru Interwencji Równiny Wrocławskiej" na terenie tzw. Obszar Interwencji Równiny Wrocławskiej tj. wybranych miejscowości powiatów:

oławski - gminy: Domianów, Oława (gmina wiejska), Oława,

strzeliński - gminy: Kondratowice, Przeworno, Strzelin, Wiązów,

średzki - gminy: Kostomłoty, Malczyce, Środa Śląska, Udanin.

Trwa nabór na bezpłatne, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, kursy języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego oraz szkolenia komputerowe na różnych poziomach zaawansowania.

Szkolenia skierowane są do osób dorosłych:

18-49 lat z wykształceniem maksymalnie średnim - jest to szansa na bezpłatne uzupełnienie kwalifikacji,

w wieku 50+ bez względu na poziom wykształcenia - jest to szansa na wyrównanie szans na rynku pracy.

Nie ma górnej granicy wieku dla osób chętnych.

Organizowanych będzie kilkanaście grup językowych oraz komputerowych, na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywać się będą popołudniami lub w godzinach rannych (w zależności od zapotrzebowania).

Na potrzeby kursu uczniowie otrzymają bezpłatnie podręczniki adekwatnie do ustalonego poziomu. Każda grupa językowa realizować będzie program w wymiarze 240 godzin dydaktycznych (dwa poziomy zaawansowania). Szkolenia komputerowe zakładać będą 100, 120 lub 150h w zależności od zaawansowania grupy.

Osoby kończące szkolenie przystąpią również do bezpłatnego międzynarodowego egzaminu i uzyskają certyfikat potwierdzający nabyte kompetencje.

Szkoła Języków Obcych ELS zaprasza do zapoznania siĘ ze szczegółami na stronie els.zgora.pl/dolnyslask. Informacje uzyskają Państwo również pod nr telefonu 506 877 304 (Oława. Strzelin, Wiązów) oraz 509 116 665 (Środa Śląska, Udanin, Malczyce).

ogloszenie malczyce

--- OGŁOSZENIE PŁATNE ---{jcomments off}

Ostatnio zmieniany środa, 18 lipiec 2018 23:22
Dodaj komentarz
Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Rozpocznij dyskusję! Możesz się zalogować na wybrany portal społecznościowy i tam podzielić się swoją opinią wyrażoną na tym portalu. Logowanie nie jest obowiązkowe, dalej możesz zostawić komentarz anonimowo ;)