Młodszy specjalista ds. eksportu - praca!

wtorek, 10 lipiec 2018 11:55
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej. Główna siedziba Schumacher Packaging znajduje się w Ebersdorfie koło Coburga, w Bawarii.

Obecnie posiadamy piętnaście zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Niemiec, Polski i Holandii. W zakładzie pod Wrocławiem zatrudniamy 550 pracowników, a w całej grupie Schumacher Packaging 2500 pracowników. Aktualnie do naszego zakładu w Krępicach pod Wrocławiem poszukujemy osoby, która dołączy do działu obsługi klienta na stanowisku:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU

Miejsce pracy: Krępice (powiat Średzki)

Główne zadania:

  • obsługa istniejącej bazy klientów
  • przygotowanie oferty (kalkulacji) według zapytania klienta przy uwzględnieniu wymogów klienta oraz możliwości firmy
  • kontakt z klientami, prowadzenie korespondencji telefonicznej oraz mailowej
  • opracowanie reklamacji
  • kontrolowanie stanów magazynowych i bieżące wyjaśnianie zalegających na magazynie opakowań

Nasza firma oferuje:

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej i nowoczesnej organizacji
  • atmosferę firmy rodzinnej
  • szkolenia specjalistyczne i kursy językowe
  • karta Multisport, bilety do kina
  • upominki jubileuszowe i okazjonalne
  • świąteczne bony pieniężne, paczki dla dzieci
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (swobodna komunikacj)
  • wykształcenia minimum średniego
  • komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • doskonałej organizacji pracy, samodzielności w działaniu

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży opakowań
  • znajomość języka angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie kompletu dokumentów (CV, list motywacyjny)
z podaniem stanowiska w tytule e-maila

Schumacher Packaging Sp. z o.o.,

ul. Wrocławska 66 Krępice, 55-330 Miękinia

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji,
zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

--- OGŁOSZENIE PŁATNE ---

Ostatnio zmieniany środa, 11 lipiec 2018 18:23